تبلیغات
جستجو برتر - مردان در برابر زنان جذاب دچار مشکلات شناختی می شوند!


مردان در برابر زنان جذاب دچار مشکلات شناختی می شوند!

نوشته شده توسط:جستجو
چهارشنبه 30 فروردین 1391-02:33 ب.ظ


پرورش بوقلمون

پرورش بوقلمون

یک ساعت فیلم آموزشیجزوه آموزشی 40 صفحه ای پرورش بوقلمون در قالب کتاب الکترونیک (PDF)مقالات آموزشی در رابطه با پرورش بوقلمونگالری تصاویر پیرامون بوقلمون و پرورش آنطرح توجیهی پرورش بوقلمون نگارش سال 1388 جهت امکانسنجی اقتصادی و اخذ وام بانکی

بوقلمون در طبقه بندی حیوانات از خانواده مله اگرینه (melegrine) و جنس مله اگریس (meleagrinae) میباشد در این جنس سه گونه وجود دارد که عبارتند از مکزیکی آمریکایی و هندو راسی دو گونه اول اجداد بوقلمون های فعلی بوده ولی گونه سوم هنوز به صورت وحشی باقیمانده است. بوقلمون از کشور مکزیک به تمام جهان راه یافته در حالی که از نام آن ((turkey اینگونه به نظر میرسد که منشا آن کشور ترکیه است.


پرورش بوقلمون

قابلیتها   :

  • تاریخچه پرورش بوقلمون
  • جانورشناسی و طبقه بندی
  • سالن و جایگاه پرورش
  • میزان حرارت، رطوبت، تهویه و نوردهی محیط پرورش
  • تولید مثل و جوجه كشی
بازی همسایه جهنمی 1 تا 6

بازی همسایه جهنمی 1 تا 6

بازی همسایه جهنمی 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 بهمراه راهنمای نصب و اجرای بازی بصورت فارسی √ قابل اجرا در تمامی كامپیوترها و لپ تاپها √ بدون محدودیت در تعداد دفعات نصب و اجرا √ شاد . خنده دار . سرگرم كننده و بسیار مفرح √ با تهیه این بازی دیگر نگران چگونگی گذراندن اوقات فراقت خود نباشید !! . . .

بازی همسایه جهنمی بازی جدید و ناشناخته ای نیست و اكثر افرادی كه به بازیهای كامپیوتری علاقمند هستند با نام این بازی آشنا هستند .این بازی بر خلاف تصور و ظاهر آن متعلق به گروه سنی خاصی نبوده و نیست و تمامی افراد در سنین مختلف میتوانند از این بازی شاد . خنده دار و بسیار مفرح استفاده كنند .

داستان بازی در این خلاصه میشود كه شما در بازی در نقش همسایه مردم آزار ظاهر میشوید و باید هر چه در توان دارید به كار گیرید تا همسایه بدبختتان را اذیت كنید و عصبانیش كنید .شما در طول بازی باید از چشم همسایه عصبانی مخفی باشید و دور بمانید و هرگز در حوزه دید همسایه ظاهر نشوید در این صورت كتك مفصلی نوش جان خواهید كرد و مجبور خواهید شد از ابتدای مرحله بازی كنید . در این بازی شما باید تا میتونید خرابكاری كنید مثلا از جوهر پرینتر در نوشیدنی همسایه بریزید و یا روی تصویر همسر همسایه خط های سیاه وحشتناك رسم كنید و یا كاری كنید كه همسایه توسط همسرش كتك بخورد و خیل از كارهای دیگر كه درون بازی بصورت معما هستند و شما باید خودتان كشف كنید كه باید با چه روشی همسایه بدبخت را عصبانی كنید .


بازی همسایه جهنمی 1 تا 6

قابلیتها   :

  • تمامی نسخه‌های بازی از 1 تا 6
  • بازی استراژی
  • بازی خنده دار و مفرح
  • بسیار سرگرم كننده برای اوقات فراقت
  • نصب آسانبرترین ها: مطالعاتی که در دانشگاه رادبود نایمیخن هلند صورت گرفته نشان می دهد که مردان در حضور زنان نمی دانند چه بگویند، چرا که قوای شناختی و قدرت تفکرشان دچار نقصان می شود، ولی این امر در مورد زنان صادق نیست.محققان این یافته ها را با یکی از صحنه های رمان آناکارنینای تولستوی مقایسه کرده اند که در آن لوی، شخصیت مرد داستان، سعی می کند در حضور کیتی، شخصیت زن داستان، چیزی برای گفتن پیدا کند.

به گزارش برترین ها ، این تحقیقات همچنین نشان می دهد که این مشکل اغلب زمانی پیش می آید که " زن جذاب باشد و مرد قصد داشته باشد او را تحت تاثیر قرار دهد" .

در این پژوهش از دانشجویان خواسته شده بود روبروی وب کم بنشینند و خطاب به  کسی که در حال دیدن آنها و لب خوانی است صحبت کنند. به گزارش برترین ها، مردانی که به آنها گفته شده بود در مقابل یک زن نشسته اند در تست های شناختی بعدی عملکرد بدتری داشتند، حتی زمانی که هیچ تماس چهره به چهره ای وجود نداشت. اما به گفته محققان، زنانی که در این تست شرکت کردند عملکرد ثابتی داشتند و تغییری در رفتار آنها به وجود نیامده بود.


تاریخ آخرین ویرایش:- -