تبلیغات
جستجو برتر - زوج های این شهر خیانتکارترین زوجین دنیا!


زوج های این شهر خیانتکارترین زوجین دنیا!

نوشته شده توسط:جستجو
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391-11:57 ق.ظ


.عطر جـ..ـنســی 212 فرانسوی آقایان

.عطر جـ..ـنســی 212 فرانسوی آقایان

برای آنان که دوستدار جذب ، تحریک پذیری و جلب توجه دیگران هستند ...!محصول پرفروش سال 2010 برای تمام مردم جهانمعرفی شده به عنوان محصول هورمونی محرک سال 2010عطر ادو پرفیوم بسیار خوشبو بارایحه ای دل چسب ونشاط آورعطر ادو پرفیوم ترکیبی از بهترین اسانسهای دنیا استو نیرو بخش و بسیار پرطرفدار می باشدتوجه محصول اصل باید کاملا مشابه عکس فوق باشدساخت آمریکا مقدار مایع 100mlاین محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشدتضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه


.عطر جـ..ـنســی 212 فرانسوی آقایان

قابلیتها   :

 • 0
 • 0
 • 0
  فرم دهنده 
باسـ.ــن

  فرم دهنده باسـ.ــن

  با توجه به اینکه تناسب اندام را با معیار باسن فرد در نظر میگیرند و لذا افرادی که از باسن های مناسب برخوردارند معمولا میتوانند به راحتی بهترین لباسها را بپوشند و لباس بر تن آنها بسیارhttp://asiapars.uploadasiapars.info/aks/basan/1.jpg خوش فرم خواهد بود. از این جهت اکثر خانمها از داشتن باسنی بد فرم دارای دغدغه فکری میباشند و به دنبال راهی مطمئن و کم هزینه برای رفع این مشکل هستند استفاده از قرصهای افزایش سایز باسن دارای عوارض جانبی و تاثیر بر وزن بدن دارد اما....این کرم از مواد ۱۰۰% گیاهی و طبیعی ساخته شده که به شما کمک میکنماید که باسنی خوش فرم و بزرگ داشته باشید و این رویای همیشگی را به حقیقت بپیوندید .


  فرم دهنده باسـ.ــن

  قابلیتها   :

  • 0
  • 0
  • 0


   برترین ها: آمار نشان می دهد که زوجین زیادی در "واشنگتن" به دنبال برقراری روابط با غیر از همسران خود هستند، به گونه ای که واشنگتن به "شهر خیانت آمریکایی ها" لقب گرفت.

   به گزارش برترین ها وب سایت تخصصی پیرامون روابط عاطفی زوجین در آمریکا اعلام کرد:«واشنگتن بهترین محل برای خیانت زوجین آمریکایی است».

   روزنامه "نیویورک دیلی نیوز" نیز در این باره به نقل از "نویل بیردمن"، مدیر این سایت نوشت: «واشنگتن مملو از افراد متاهلی است که به دنبال چیزهای دیگری خارج از چارچوب ازدواج هستند».

   بیردمن در ادامه افزود: «مردان و زنان صاحب نفوذ و سیاسی واشنگتن در خیانت به همسران خود پیشتاز هستند».

   مدیر این سایت گفت:«حدود 40 هزار مشترک واشنگتنی در این سایت وجود دارد که نسبت به برقراری ارتباط دوستی با فرد دیگری غیر از همسر خود تمایل دارند و این آمار نسبت به تعداد ساکنین این شهر، آمار بالایی است».   تاریخ آخرین ویرایش:- -